Gdzie można kupić tanie AGD?

Sprzęt AGD może być sporym wydatkiem. Aby zapłacić za niego jak najmniej, warto szukać atrakcyjnych okazji. Gdzie możemy kupić go bez przepłacania?

Artykuły gospodarstwa domowego to niezbędne wyposażenie każdego domu. Dzięki nim możemy łatwiej przygotowywać i przechowywać posiłki i sprzątać. Niestety, zakupienie AGD może być sporym wydatkiem. W niektórych przypadkach kompleksowe zaopatrzenie domu to nawet ponad 10 tysięcy złotych.

Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje sposobów na to, aby zaoszczędzić na AGD. W jaki sposób możemy zapłacić za potrzebne nam wyposażenie jeszcze mniej?

  1. Promocje w sklepach

Pierwszym sposobem na tanie AGD jest poszukiwanie promocji w sklepach. Sklepy oferujące artykuły gospodarstwa domowego regularnie organizują różnego rodzaju promocje, podczas których klienci mogą zapłacić za swoje zakupy jeszcze mniej.

Aby mieć pewność, że nie przegapimy żadnej ciekawej promocji, warto regularnie śledzić gazetki promocyjne i strony sklepów, a także inne serwisy informujące o obniżkach.

  1. AGD z drugiej ręki

Jeśli szukamy oszczędności, możemy także kupić sprzęt używany. Artykuły gospodarstwa domowego z drugiej ręki to także doskonały wybór dla oszczędnych, którzy nie chcą przepłacać za tego typu zakupy.

Musimy jedna pamiętać o tym, że używany sprzęt może posiadać wady, na przykład może mieć defekty estetyczne lub też sprawiać problemy w użytkowaniu. Na taki sprzęt nie otrzymamy też najczęściej gwarancji czy rękojmi, dlatego w przypadku jego usterek za naprawę będziemy musieli zapłacić z własnej kieszeni.

  1. AGD z outletu

Małe i duże AGD możemy kupić także w outletach. To sklepy specjalizujące się w sprzedaży przecenionych artykułów gospodarstwa domowego. Znajdziemy w nich pełną gamę sprzętów w cenach niższych nawet o 50-70 proc. od ceny wyjściowej.

Sprzęt w outletach pochodzi głównie z likwidacji magazynów i sklepów, z ekspozycji, ze zwrotów od klientów czy też z końcówek serii. AGD może posiadać niewielkie defekty, na przykład może mieć rysy, uszkodzone opakowanie, może nie mieć niektórych akcesoriów.

Możesz również polubić…